Weź udział w konkursie “Cyfrowe supermoce” i zdobądź do 10 000 zł na działania rozwijające kompetencje cyfrowe Twoich odbiorców

Ruszył nabór wniosków w konkursie “Cyfrowe supermoce” w ramach projektu Kompetencje 3.0! Jego celem jest wsparcie instytucji i organizacji mających pomysły na działania lokalne w postaci warsztatów i spotkań, dzięki którym ich odbiorcy i odbiorczynie będą rozwijać swoje podstawowe kompetencje cyfrowe.

Dzięki rozwiązaniom cyfrowym możemy zaoszczędzić czas i sprawniej realizować codzienne zadania. Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez zakupów przez Internet, elektronicznej rejestracji do lekarza, kursów i szkoleń online czy korzystania z komunikatorów internetowych. W konkursie “Cyfrowe supermoce” możesz zdobyć dla swojej instytucji lub organizacji grant w wysokości do 10 000 zł na działania w swojej społeczności, dzięki którym Twoi odbiorcy i odbiorczynie odnajdą się w cyfrowym świecie!

Opisz swój pomysł na warsztaty dla minimum 50 dorosłych osób, które będą wspierać i rozwijać kompetencje cyfrowe w oparciu o platformę Learn My Way i tematy na niej zawarte.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą aplikować organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich mające pomysły na działania lokalne w postaci warsztatów, dzięki którym ich odbiorcy będą mogli podnieść swoje podstawowe kompetencje cyfrowe.

Co otrzymujesz biorąc udział w konkursie?

  • zbadanie potencjału cyfrowego twojej organizacji,
  • dostęp do platformy Learn My Way,
  • wsparcie tutora podczas przygotowania i realizacji zgłoszonego pomysłu,
  • grant do 10 000 zł na sprzęt i szkolenia,
  • uczestnictwo w specjalnym szkoleniu w przypadku zdobycia grantu.

Więcej informacji:

Kontakt:
Marta Piechocka–Nowakowska, tel. 501 096 944, kontakt@kompetencje3-0.pl