Konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Zarejestruj się na konferencję otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.!

Na konferencję zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań.

Konferencja odbędzie się na platformie Zoom, a udział w niej jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie ruszy 12 stycznia o 12.00, a na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia (chyba, że limit miejsc zostanie wcześniej wyczerpany).

Zarejestruj się! [Limit 300 miejsc na wydarzenie został wyczerpany. Zachęcamy do udziału w transmisji części plenarnej na Facebooku i YouTube. Więcej informacji poniżej.]

Podczas konferencji:

  • przekażemy kluczowe informacje o Programie i odpowiemy na pytania; 
  • zastanowimy się, co dziś znaczy “być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem”; 
  • wspólnie przyjrzymy się bliżej obszarom tematycznym, których powinny dotyczyć projekty realizowane w ramach Programu; 
  • podzielimy się wiedzą związaną z rozwojem organizacji społecznych, dotyczącą różnych aktualnych tematów, takich jak: język równościowy, zapewnianie dostępności wydarzeń, prowadzenie angażujących spotkań online.

Wydarzenie rozpocznie się sesją plenarną, w drugiej części odbędzie się cykl sesji warsztatowych i prezentacyjnych. 

Dowiedz się więcej i poznaj szczegółowy program konferencji.

Podczas sesji plenarnej z dostosowań (tłumaczenie na polski język migowy oraz napisy na żywo) będą mogły skorzystać wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu na platformie Zoom. W części warsztatowej i prezentacyjnej postaramy się zapewnić dostosowania zgodnie ze zgłoszonymi podczas rejestracji potrzebami.

Sesja plenarna (tłumaczona na polski język migowy) transmitowana będzie na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube. Po konferencji udostępnimy również nagranie sesji plenarnej z napisami.

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Logo Programu Aktywni Obywatele z tekstem: Iceland, Liechtenstein, Norway. Active Norway citizens fund.