Zakończyliśmy rejestrację na konferencję otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Limit miejsc podczas zapisów na konferencję otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny został wyczerpany. Zachęcamy do udziału w transmisji części plenarnej na Facebooku i YouTube.

Pierwsza część konferencji  – część plenarna (10.00-13.00) – będzie transmitowana na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube. Po konferencji udostępnimy również nagranie części plenarnej z napisami.

W części plenarnej:

  • nastąpi oficjalne otwarcie Programu;
  • odbędzie się panel dyskusyjny na temat “Co to znaczy: być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem w 2021 r.?”;
  • zostaną przedstawione prezentacje dotyczące obszarów tematycznych Programu oraz zasad jego realizacji;
  • odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Poznaj szczegółowy program konferencji.

***

Wszystkie osoby zainteresowane Programem Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny oraz możliwościami pozyskania dofinansowania zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji o Programie. 

  • Już 18 lutego rozpoczniemy cykl 10 webinariów, które obywać się będą w czwartki o 11.00.
  • Podczas webinariów przyjrzymy się bliżej czterem obszarom tematycznym Programu oraz projektom o szczególnym znaczeniu (6 tematów, którym poświęcona jest 2. sesja warsztatowa podczas konferencji).
  • W 2. połowie marca ruszy cykl regionalnych spotkań informacyjno-szkoleniowych poświęconych 1. konkursowi grantowemu, który ogłosimy 17 marca.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie ominęły Cię najważniejsze informacje o konferencji!

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Logo Programu Aktywni Obywatele z tekstem: Iceland, Liechtenstein, Norway. Active Norway citizens fund.