Zgłoś się do projektu “Jak rozmawiać?”! Weź udział w inspirujących warsztatach i zostań przewodnikiem/przewodniczką dialogu w swojej miejscowości

Szukamy odważnych i otwartych na wspólne działanie osób, które wierzą w wartość dialogu w lokalnych społecznościach. Chcemy rozwijać z Wami naszą metodę tworzenia przestrzeni do dobrej rozmowy w mniejszych miejscowościach. Zapraszamy do działania trzyosobowe zespoły z miejscowości/gmin 5 – 50 tys. mieszkańców. Na zgłoszenia czekamy do 21 września br.

W ramach edycji jesiennej (od października 2022 do czerwca 2023) osoby uczestniczące w projekcie wezmą udział w cyklu warsztatów, poznają innych ludzi, dla których rozmowa w społeczności jest ważna, przy wsparciu tutorek i tutorów zorganizują w swojej miejscowości 6 spotkań dialogowych i wspólnie z trenerami, warsztatowo wypracują pomysł na to, jak umocnić w swoim otoczeniu zwyczaj dobrej rozmowy i stworzyć koncepcję nowej świetlicy.

Zależy nam na tym, by w spotkaniach uczestniczyły różnorodne osoby, widzimy sens w tworzeniu przestrzeni do rozmowy dla osób, które zazwyczaj nie mają okazji się poznać. Wierzymy, że wzmacnia to nasze społeczności, rozwija ludzi i jest po prostu ciekawe.

Czekamy na Wasze zgłoszenia już dziś. Do projektu zaprosimy trzydzieści Zespołów z całego kraju, więc zachęcamy do szybkiego kontaktu.

Na zgłoszenia czekamy do 21 września br. Warsztaty oraz pracę nad wydarzeniami zaczynamy już w październiku.

Więcej informacji i formularz zgłoszenia są dostępne na stronie: https://jakrozmawiac.org.pl

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Kasia Binda chętnie opowie więcej i odpowie na pytania:
email: katarzyna.binda@frsi.org.pl
telefon: 570 406 029

Czekamy na Was!