Zgłoś się do projektu "Jak rozmawiać?" - ruszyła ostatnia rekrutacja!

Rozpoczął się ostatni już nabór do projektu “Jak rozmawiać?”! Skorzystaj z naszego inspirującego wsparcia i zostań przewodnikiem/przewodniczką dialogu w swojej miejscowości.

Wierzymy w to, że większość ludzi tęskni za dobrą rozmową. Taką, która inspiruje, pozwala poznać inne punkty widzenia, zobaczyć ważne dla nas sprawy i to, co o nich wiemy z innej perspektywy. Wiemy, że wiele osób potrzebuje doświadczyć takiej rozmowy osobiście. Dlatego wspieramy osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje rozmawiania z innymi i wspólnie z nimi tworzymy okazje do takich rozmów.

Zapraszamy Was do wspólnego działania!

Zgłoście się do “Jak rozmawiać?”, zainspirujcie pomysłami na dialog ludzi z całej Polski, weźcie udział w cyklu warsztatowym, który wzmocni Wasze umiejętności i będzie okazją do ćwiczenia dobrych rozmów w praktyce. Rozwińcie swoją perspektywę we współpracy z tutorem/tutorką, a potem w swoim zespole zacznijcie dobre rozmowy w Waszej społeczności! Czekamy na to, by Was poznać!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie projektu: https://jakrozmawiac.org.pl.

Uwaga: rekrutacja jest ciągła do wyczerpania wolnych miejsc dla 14 zespołów z całej Polski. Dlatego nie zwlekajcie ze zgłoszeniami! Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowych informacji udziela Kasia Binda:
telefon: 570 406 029
e-mail:: katarzyna.binda@frsi.org.pl

Czekamy na Was!

***

“Jak rozmawiać? Wspieranie umiejętności informacyjnych jako podstawowej kompetencji świadomego obywatelstwa w demokracji uczestniczącej” to projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt jest finansowany z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.