Wiemy, do których bibliotek pojadą tablety!

Znamy wyniki konkursu „Tablety w Twojej Bibliotece”. Tablety trafią do 233 bibliotek, gdzie pomogą mieszkańcom uczyć się, tworzyć multimedialne treści i dzielić nimi z innymi. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! 

W konkursie wpłynęło 651 wniosków. Oceniła je 12-osobowa Komisja. Wiele wniosków zostało ocenionych bardzo dobrze – wynika z nich, że biblioteki wszechstronnie wykorzystują w swojej pracy nowoczesne technologie, a wiedza bibliotekarek i bibliotekarzy o nowych narzędziach i usługach jest imponująca.

Po to, by jak najlepiej zrealizować cele projektu i przekazać tablety jak największej liczbie bibliotek, postanowiliśmy:

a) przyznać liczbę tabletów wskazaną w formularzu wniosku (od 3 do 6) 121 bibliotekom, które otrzymały od 80 do 97 punktów (na 100 możliwych),

Lista bibliotek do pobrania (plik xls)

b) przyznać po 3 tablety 112 bibliotekom, które otrzymały od 73 do 79,5 punktów (na 100 możliwych).

Lista bibliotek do pobrania (plik xls)

Analizujemy też możliwość zwiększenia skali przedsięwzięcia i przyznania tabletów kolejnym bibliotekom; decyzje w tej sprawie zostaną podjęte do 10 lutego.

Uczestników konkursu zainteresowanych liczbą przyznanych punktów, prosimy o e-mail na adres: tablety@frsi.org.pl.

Zapraszamy przedstawicieli bibliotek – laureatów konkursu do udziału w webinarium, które odbędzie się 3 lutego o godz. 9.00. Podczas webinarium przekażemy informacje o harmonogramie projektu oraz opowiemy, jak się przygotować się do dostaw sprzętu.

Kliknij w mapkę i sprawdź do których bibliotek trafią tablety:

Dowiedz się więcej o projekcie “Tablety w Twojej bibliotece”