Weź udział w konferencji podsumowującej Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Konferencja podsumowująca Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny odbędzie się 26 września 2024 r. w godz. 10:00-16:15 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Konferencję realizujemy pod hasłem „Otwarta, demokratyczna, zielona”, nawiązując do hasła Funduszy Norweskich i EOG, które przyczyniają się do współtworzenia bardziej włączającej, demokratycznej i zielonej Europy.

Wydarzenie rozpoczniemy od sesji plenarnej, po której zaprosimy Was na sesje warsztatowe, panele dyskusyjne i prezentacje najciekawszych praktyk prezentujących efekty projektów finansowanych w ramach naszego Programu. Przy stolikach eksperckich będzie można wziąć także udział w rozmowach o bieżących trendach i możliwościach rozwoju organizacji w sektorze społecznym.

To będzie wyjątkowa okazja do poznania inspirujących, nowatorskich rozwiązań, a także rozmów i sieciowania w gronie osób reprezentujących organizacje społeczne z całej Polski.

Więcej informacji >>


Rejestracja

Rejestracja na konferencję przebiega dwuetapowo:

  • od 28.08 do 03.09 (do godz. 15:00) br. na konferencję mogą zarejestrować się osoby reprezentujące grantobiorców Programu, zarówno liderów, jak i partnerów projektów (link do formularza rejestracyjnego zostanie wysłany mejlowo przez opiekunkę / opiekuna projektu) – limit 170 miejsc;
  • od 05.09 do 10.09 (do godz. 15:00) – otwarta rejestracja dla wszystkich zainteresowanych (link do formularza rejestracyjnego udostępnimy 05.09 na stronie Programu oraz w naszych mediach społecznościowych).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w wydarzeniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby reprezentujące tę samą organizację.

Uwaga! Osoby występujące podczas konferencji nie muszą się rejestrować na wydarzenie i nie są liczone do tego limitu.

Przed rejestracją należy się zapoznać z Regulaminem konferencji.

Osoby zarejestrowane otrzymają potwierdzenie udziału w konferencji najpóźniej do 13.09 br.


Kwestie logistyczne

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osobom uczestniczącym zapewniamy wyżywienie (obiad i przerwy kawowe). Nie pokrywamy kosztów dojazdu na wydarzenie ani noclegu w Warszawie.


Dostępność

Dostępność Muzeum POLIN opisana jest szczegółowo pod adresem: https://polin.pl/pl/deklaracja-dostepnosci. W budynku wszystkie przestrzenie dostępne są dla osób poruszających się na wózkach (trudności może sprawiać nawierzchnia wokół budynku i pochylnia przy wejściu), a w wybranych salach (w tym: w audytorium) zainstalowane są stacjonarne pętle indukcyjne. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. Otwierająca sesja plenarna (10:00-11:30) będzie tłumaczona na żywo na polski język migowy.

Wszystkie wystąpienia w audytorium (sesja otwierająca i zamykająca, a także prezentacje dobrych praktyk) będą tłumaczone symultanicznie z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski.

Jeśli potrzebujesz jeszcze jakichś dostosowań, by móc uczestniczyć w wydarzeniu, wymień je w formularzu zgłoszeniowym. W miarę naszych możliwości, postaramy się na te potrzeby odpowiedzieć.


Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości związanych z konferencją, prosimy o kontakt z:


Do pobrania

___

Partner wydarzenia: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.
Patronat medialny: portal ngo.pl.

 

.