Tydzień z Internetem 2013 rozpoczęty!

Koordynatorzy kampanii w Polsce, partnerzy oraz okoliczni mieszkańcy spotkali się wczoraj (18 marca) w bibliotece Przystanek Książka na warszawskiej Ochocie, aby wziąć udział w spotkaniu inaugurującym Tydzień z Internetem. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji:

Takie spotkania odbędą się w ciągu najbliższego tygodnia w ponad 500 miejscach w Polsce! Mapa z informacjami o instytucjach, organizacjach oraz Latarnikach Polski Cyfrowej, którzy organizują spotkania, jest dostępna na stronie http://rejestracja.tzi13.biblioteki.org/pl/.

Działa też specjalna aplikacja, za pomocą której można sprawdzać na bieżąco liczbę uczestników kampanii we wszystkich krajach Europy (jest aktualizowana na bieżąco i pokazywana na obrazku poniżej). Wystarczy kliknąć w obrazek, żeby zobaczyć, ile osób bierze udział w kampanii w poszczególnych krajach Europy. 

Kampania została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego. Z tej okazji Prezydent wystosował list do uczestników kampanii. Można go przeczytać na stronie: http://www.biblioteki.org/repository/PLIKI/TYDZIEN%20Z%20INTERNETEM%202013/Prezydent_list_do_uczestnikow.pdf

więcej informacji o kampanii, koordynatorach, scenariuszach spotkań znajduje się na stronie: http://www.biblioteki.org/pl/wiadomosci/czytaj/2405

baner-informacja-prasowa-1

&nbsp