Trwają zapisy na Forum Technologiczne Sektora 3.0 w Gliwicach

Na ile wykorzystanie nowych technologii może wzmocnić potencjał śląskich organizacji pozarządowych? Czy możliwa jest w tym względzie współpraca trzeciego sektora i uczelni wyższych? Odpowiedź poznamy 30 stycznia, podczas Forum Technologicznego „Sektor 3.0”, które odbędzie się na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Forum w Gliwicach otworzy dr hab. inż. Adam Czornik, Dziekan Wydziały Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Następnie o trendach ICT opowie redaktor „Polityki” i zarazem wykładowca Collegium Civitas, Pan Edwin Bendyk. Praktycznymi poradami podzieli się także Terry Stokes – Chief Executive londyńskiej Lasa Foundation oraz Ryszard Dałkowski z firmy Microsoft. 

Po zakończeniu części seminaryjnej uczestnicy wezmą udział w serii praktycznych warsztatów prowadzonych m.in. przez Orange, Akademię Sztuk Pięknych, Fundację Techsoup. Ostatnia część Forum będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów w ramach sesji networkingowej. Na zakończenie odbędzie się INNOPOLI- pokaz innowacyjnych wynalazków z obszaru ICT.

Zapraszamy! Program forum i rejestracja: http://sektor3-0.pl/

Informacje o Sektorze 3.0 można śledzić też:

na Facebooku: http://www.facebook.com/konferencja.sektor3.0

i Twitterze: https://twitter.com/sektor_3

Fora Technologiczne są kontynuacją ogólnopolskiej Konferencji „Sektor 3.0- Technologie w organizacjach pozarządowych”, która cyklicznie odbywa się w Warszawie. 

Pierwsza z konferencji odbyła się w październiku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Kolejna miała miejsce na początku grudnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie:

Organizatorami wydarzenia jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerami technologicznymi wydarzenia są Microsoft oraz Orange Polska. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Computerworld oraz portal ngo.pl.