Skorzystaj z Bazy wiedzy FRSI

Zapraszamy do korzystania z Bazy wiedzy – repozytorium materiałów opracowanych w ramach różnych projektów Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Znajdują się tam, zebrane w jednym miejscu  i udostępnione nieodpłatnie, podręczniki, scenariusze, nagrania webinariów, prezentacje oraz inne materiały. Bazę można przeszukiwać według różnych kryteriów, jest ona na bieżąco uzupełniana.

Baza znajduje się tutaj: https://frsi.org.pl/wiedza/

Baza wiedzy powstała w ramach projektu „Baza wiedzy i system zarządzania beneficjentami” finansowanego z grantu firmy Microsoft. Tematyka materiałów jest różnorodna, można tam znaleźć takie tematy, jak: programowanie, sztuczna inteligencja, krytyczne myślenie, społeczność lokalna, edukacja finansowa czy tak bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach zdalne nauczanie i zdalna praca. W bazie znajdują się dokumenty PDF, filmy wideo oraz prezentacje przydatne w prowadzeniu zajęć czy samokształceniu. Baza wiedzy wyposażona jest w intuicyjny interfejs z wyszukiwarką i filtrowaniem według różnych kryteriów.

Baza wiedzy jest otwarta dla wszystkich, a jej zawartość będzie sukcesywnie powiększana. Mamy nadzieję, że opublikowane tam materiały okażą się dla Was użyteczne zarówno w prowadzeniu zajęć dydaktycznych jak i wszelkich działaniach rozwojowych. Zapraszamy do korzystania!