Sieć Mobilnych Doradców rozrasta się!

Sieć Mobilnych Doradców – czyli ekspertów-wolontariuszy, którzy w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie bezpłatnie wspierają organizacje w zakresie nowych technologii – powiększyła się właśnie o 22 nowe osoby. W całej Polsce działa już więc 80 specjalistów, którzy organizują szkolenia, indywidualnie doradzają oraz ułatwiają pozyskanie lokalnych partnerów do współpracy.

Do tej pory Mobilni Doradcy przeszkoli już 1417 osób i organizacji!

LISTA MOBILNYCH DORADCÓW >

Nowi doradcy przeszli już szkolenia, prowadzone m.in. przez osoby, które w sieci są już od dłuższego czasu. Szkolenia są bardzo ważną, integralną częścią programu Mobilnych Doradców. To właśnie podczas tych intensywnych dni wypełnionych wspólną pracą, sieciowaniem i dzieleniem się doświadczeniem, Mobilni poszerzyli kompetencje w kluczowych obszarach: marketingu, promocji działań organizacji pozarządowych, fundraisingu i wykorzystywaniu mediów społecznościowych w codziennej pracy.

Zastanawiasz się jak mogą ci pomóc Mobilni Doradcy?

Doradztwo mobilnych to: pomoc w diagnozie problemów i potrzeb organizacji, doradztwo w zakresie tworzenia strategii wykorzystywania technologii i pomoc w poszukiwaniu partnerów do projektów związanych z nowymi technologiami.

Doradcy szkolą w tematyce: nowych technologii w promocji organizacji pozarządowej, wykorzystaniu nowych technologii w zarządzaniu, skutecznego marketingu w erze cyfrowej i jak pozyskiwać środki w organizacjach.

Zobacz jak działają Mobilni Doradcy:

http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1993026.html
http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1993029.html

Obejrzyj galerię zdjęć ze szkoleń Mobilnych Doradców:

galeria zdjęć ze szkoleń Mobilnych Doradców w 2016 roku