Roboty Photon (dofinansowane przez nas na Kickstarterze) już z nami!

Jakiś czas temu zainwestowaliśmy na Kickstarterze w pomysł stworzenia polskich robotów edukacyjnych Photon.

Właśnie dotarła do nas zamówiona gromadka dziesięciu robotów, a my zaprzyjaźniamy się z nimi i uczymy programowania (przyznajemy, niektórzy zupełnie od podstaw, czyli od poziomu dla trzylatków). Przy okazji świetnie się bawimy, bo roboty Photon są naprawdę urocze i zabawne!

Dlaczego roboty Photon są wyjątkowe?

  • Photon to pierwszy na świecie robot, który rozwija się razem z dzieckiem! Robot jest zintegrowany ze specjalną aplikacją (na urządzenia mobilne), w której dzieci rozwiązują zadania i otrzymują za nie punkty. Dzięki nim mogą odblokowywać nowe możliwości robota lub je ulepszać.
  • Photon pomaga dzieciom stawiać pierwsze kroku w programowaniu. Uczy podstaw programowania, rozwija zdolność logicznego myślenia, oswaja z nowymi technologiami, rozwija pamięć oraz zdolność szybkiego podejmowania decyzji!
  • Photon to robot stworzony w Polsce! Jego twórcami są absolwenci  Politechniki Białostockiej. Wszystkie materiały – aplikacje, instrukcja obsługi, scenariusze zajęć dla wersji edukacyjnej – dostępne są w języku polskim.
  • Photon to robot przygotowany dla dzieci w różnym wieku. Część aktywności ucząca programowania została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Zabawę ze sterowaniem Photona mogą rozpocząć już nawet 3-latki!
  • Zintegrowana z nim aplikacja zawiera aż 4 interfejsy programowania. Od prostego sterowania robotem poprzez rysowanie na ekranie ścieżki dla najmłodszych, po programowanie przy pomocy poleceń tekstowych zbliżonych do profesjonalnego programowania.
  • Photon posiada aż 10 czujników! Zobacz jakie: http://meetphoton.com/pl/o-robocie/
  • Robotowi towarzyszy specjalna aplikacja edukacyjna. Dzięki niej oraz dzięki zintegrowanym z nią scenariuszom zajęć, Photon może być z powodzeniem wykorzystywany w bibliotekach, szkołach, ośrodkach kultury itp., do nauki programowania na zajęciach grupowych.
  • Photon nie nudzi się dzieciom! Zadbał o to zespół specjalistów z dziedziny psychologii, grywalizacji, user experience oraz…młodych testerów konsultujący rozwój robota oraz aplikacji.
  • Photon otrzymał wiele prestiżowych nagród. Microsoft Imagine Cup 2015, Technotalenty 2015 – to tylko dwa z wielu przykładów.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ LUB ZAMÓWIĆ ROBOTY?

Niezmiernie miło nam przekazać informację, że Dimpact (spółka założona przez naszą fundację) właśnie rozpoczęła długo oczekiwaną przedsprzedaż robotów Photon! Szczegóły oferty oraz opis niesamowitych możliwości robota możecie poznać tutaj: http://dimpact.pl/roboty-edukacyjne-photon/.

WIĘCEJ INFORMACJI > 

 

robot photon