Rekrutujemy Mobilnych Doradców Sektora 3.0!

Trwa rekrutacja do zespołu Mobilnych Doradców Sektora 3.0! Uczestnictwo w sieci, która od ponad pięciu lat nieprzerwanie wspiera organizacje w korzystaniu z nowych technologii, to okazja do doskonalenia umiejętności trenerskich, zdobywania nowych kompetencji i ciekawych podróży – na polskie i zagraniczne konferencje technologiczne.

 

Mobilni Doradcy – kim są i co robią?

Mobilni Doradcy to grupa ekspertów i trenerów z obszaru nowych technologii działająca na terenie całej Polski. Mobilni Doradcy wyróżniają się umiejętnościami z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych i chcą pomagać innym organizacjom, wdrażać je w codziennej pracy. Do najczęstszych zadań Mobilnych Doradców, można zaliczyć doradztwo związane z zagadnieniami takimi jak:

  • technologie potrzebne w zarządzaniu projektami,
  • pozyskiwanie środków online,
  • promocja w mediach społecznościowych,
  • aplikacje przydatne w codziennym funkcjonowaniu organizacji.

Mobilny Doradca w ciągu roku udziela organizacjom około 20 porad, a także organizuje 2 szkolenia podczas których przekazuje uczestnikom wiedzę przydatną w ich codziennej pracy. Wszystkie działania mogą być organizowane samodzielnie lub wspólnie z innymi Doradcami w ramach grupy regionalnej, która jest nie tylko grupą najbliższych współpracowników, ale również grupą wsparcia i pomocy dla nowych członków sieci.

Jak się zgłosić?

Serdecznie zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje oraz wzór umowy porozumienia wolontariackiego znajduje się na stronie Sektora 3.0.