Rekrutacja na szkolenia z nowych technologii otwarta!

Z początkiem września rozpoczął się w programie Nowe Technologie Lokalnie nabór na szkolenia dla organizacji pozarządowych działających w małych miejscowościach (do 50 tys. mieszańców) poświęcone praktycznemu wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Głównym celem szkoleń będzie nauka konkretnych narzędzi oraz tworzenie planów i strategii wykorzystania technologii w organizacji.

Warsztaty, do których zgłoszenia można przesyłać do 30 września skupiają się na nauce konkretnych narzędzi wykorzystywanych m.in. w komunikacji, zarządzaniu i marketingu, jak również w obszarze fundraisingu oraz strategii wykorzystania technologii w organizacji. Uczestnicy szkoleń zdobędą także wiedzę na temat zakupu sprzętu i usług, oraz pozyskiwania na to środków.

Organizowane w dwóch turach warsztaty odbędą się w Warszawie, w terminach 21-23 października oraz 4-6 listopada. Organizatorzy zapewnią nocleg, wyżywienie, a także zwrot kosztów podróży. Organizacje, które wezmą udział w szkoleniach będą mogły także starać się o pozyskanie grantów w wysokości 4000 złotych na zakup sprzętu lub usług IT.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniach przyjmujemy do 30 września za pomocą formularza zgłoszeniowego. Rozstrzygnięcie naboru odbędzie się 7 października, a jego wyniki pojawią się na blogu: http://www.technologielokalnie.pl/blog/