Dołącz do sieci Mobilnych Doradców Sektora 3.0! (rekrutacja do 20.10)

Rozpoczęliśmy rekrutację do zespołu Mobilnych Doradców Sektora 3.0! To już ostatni, otwarty nabór do sieci, która od pięciu lat nieprzerwanie wspiera organizacje w korzystaniu z nowych technologii.

 
Udział w niej to okazja do doskonalenia umiejętności trenerskich, zdobywania nowych kompetencji i… ciekawych podróży – na polskie i zagraniczne, prestiżowe konferencje technologiczne. Obecnie sieć liczy 70 osób – do końca roku ma powiększyć się o 30 kolejnych. Serdecznie zapraszamy!

Mobilni Doradcy – kim są i co robią?

Mobilni Doradcy to grupa ekspertów z obszaru nowych technologii działająca na terenie całej Polski. Posiadają kompetencje z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych i chcą pomagać innym organizacjom. Ich zadaniem jest dzielić się wiedzą, dobrymi praktykami, czy doradzać w wyborze sprzętu innym organizacjom.

Najczęściej jest to doradztwo związane z zagadnieniami takimi jak:

  • technologie w zarządzaniu projektami
  • pozyskiwanie środków online
  • promocja w mediach społecznościowych
  • aplikacje przydatne w codziennym funkcjonowaniu organizacji

Mobilny Doradca w ciągu roku udziela organizacjom ok. 20 konsultacji, a także organizuje 2 szkolenia, podczas których przekazuje uczestnikom wiedzę przydatną w ich codziennym działaniu. Obecnie w sieci działa 70 aktywnych osób.


Jaki jest profil idealnego Mobilnego Doradcy?

Co oferujemy osobom, które zakwalifikują się do programu?

Jak wygląda praca Mobilnych Doradców “w terenie”?

Tego wszystkiego dowiecie się ze strony programu Sektor 3.0: http://sektor3-0.pl/blog/ruszyla-rekrutacja-na-mobilnych-doradcow-dolacz-sieci-technologicznych-liderow/


Chcę się zgłosić! (link do formularza) >

Mobilni DOradcy rekrutacja do sieci