Nagroda Nowe Technologie Lokalnie „Sektor 3.0” 2015 - czekamy na zgłoszenia!

Podczas tegorocznej konferencji “Sektor 3.0” po raz trzeci nagrodzimy organizację pozarządową, która popularyzuje nowe technologie. Jeśli chcecie otrzymać statuetkę oraz 40 tysięcy złotych, czekamy na wasze zgłoszenie!

Jak wziąć udział?

W konkursie mogą brać udział projekty i przykłady dobrych praktyk zastosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych z czterech kategorii:

– działania promocyjne,
– działania edykacyjne,
– działania badawcze,
– praktyczne wykorzystanie ICT.

Wystarczy, że prześlecie wniosek z opisem swoich osiągnięć w obszarze technologii komunikacyjno-informacyjnych do redakcji Technologie.ngo.pl poprzez formularz znajdujący się na stronie: http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1447812.html.

Zasady konkursu

  • redakcja Technologie.ngo.pl czeka na wnioski opisujące osiągnięcia organizacji od 17 marca do 17 kwietnia;
  • osiągnięcia zgłoszone do konkursu można przesyłać tylko i wyłącznie za pomocą formularza;
  • wybrane przez redaktorów opisy dobrych praktyk będą publikowane na stronach serwisu od 23 marca (uwaga – nie każdy wniosek podlega publikacji. Decyzja należy do redaktorów, którzy zamieszczają tylko wybrane materiały);
  • od 5 maja do 7 maja kapituła Nagrody Nowe Technologie Lokalnie “Sektor 3.0”, będzie prowadziła prace związane z wyborem zwycięzkiego projektu i może się inspirować artykułami opublikowanymi na portalu;
  • przyznanie nagrody nastąpi 27 maja 2014 roku podczas konferencji “Sektor 3.0”.

Zapoznaj się z regulaminem nagrody Nowe Technologie Lokalnie

nagroda_zdjecie

Czym jest nagroda Nowe Technologie Lokalnie „Sektor 3.0”!

Nagroda to nie tylko statuetka podkreślająca wyjątkowe osiągnięcia w zakresie działań związanych z wykorzystaniem w organizacji nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych. To przede wszystkim wyróżnienie w postaci czeku na 40 000 zł, które mają przysłużyć się dalszemu rozwojowi wybranego projektu organizacji. – To nagroda fundowana przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, przyznawana organizacji tworzącej, badającej, promującej czy będącej po prostu dobrym przykładem wdrożenia nowych technologii w działalności społecznej – mówi Radosław Jasiński, dyrektor programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W minionym roku zaszczyt przypadł Fundacji ITAKA. Uzasadniając wybór najbardziej inspirującej organizacji przed rokiem Rafał Kramza, prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego tłumaczył: – Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Nowe Technologie Lokalnie „Sektor 3.0″ powędrowała do Fundacji ITAKA w uznaniu wszechstronnego wykorzystania nowych technologii w statutowej działalności fundacji.

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z Alicją Tomaszewską, prezesem Fundacji ITAKA – ubiegłorocznego laureata!

Nagroda Nowe Technologie Lokalnie Sektor 3.0 przyznawana jest w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Nowe Technologie Lokalnie, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która też koordynuje cały konkurs. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Piszcie na adres ntl@frsi.org.pl.