Młodzi, pełni energii i enuzjazmu - uczestnicy szkolenia YourKITE w Rumunii

Magda i Martyna z Oświęcimia oraz Klaudia ze Szczecina to polskie uczestniczki szkolenia trenerskiego, które zorganizowano z rumuńskiej Transylwanii w ramach projektu YourKITE. W sumie w szkoleniu wzięło udział 18 młodych, pełnych energii i entuzjazmu ludzi z Polski, Rumunii i Norwegii oraz trenerzy – wśród nich Mariusz Boguszewski z naszej fundacji.

Szkolenie obejmowało wiedzę trenerską o tym, jak prowadzić warsztaty dla innych młodych ludzi oraz wiedzę dotyczącą planowania kariery i rynku pracy, wolontariatu, przedsiębiorczości oraz komunikacji wizualnej. Zwieńczeniem szkolenia było poprowadzenie w parach przez uczestników własnych mini-warsztatów.

W oparciu o wiedzę nabytą podczas szkolenia uczestnicy szkolenia – trenerzy-wolontariusze – do końca listopada przeprowadzą w parach po trzy warsztaty łącznie dla 40 uczestników w wieku 14-17 lat.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!

YourKITE (workshops in Romania)

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu YourKITE (ERASMUS+ initiative to enhance Young people Knowledge and skills on IT and Entrepreneurship and increase their employability).