Lutowe TechKluby (3 lutego) pod znakiem social media

Już w najbliższą środę (3 lutego), w 16 miejscowościach odbędą się kolejne spotkania TechKlubów. Jakie atrakcje czekają tym razem na uczestników w całej Polsce? Szczególnie ciekawie zapowiadają się spotkania poświęcone komunikacji i mediom społecznościowym.

W Łodzi TechKlubowicze dowiedzą się, jak czerpać korzyści z integracji swojej strony www z najpopularniejszymi platformami społecznościowymi (m.in. Facebook, Twitter). W Koszalinie ekspertka skupi się na omówieniu rzadko używanych funkcji i przez wielu jeszcze nieodkrytych możliwości social mediów. Równie ciekawie zapowiada się spotkanie w Rzeszowie, gdzie omówiona zostanie cała paleta narzędzi marketingowych, dedykowanych social mediom. W Gliwicach uczestnicy dowiedzą się natomiast, jak korzystając z tych wszystkich platform i narzędzi, być na bieżąco z wymogami bezpieczeństwa i chronić swoje dane.

Pełną listę spotkań i tematów znajdziecie na stronach TechKlubów (linki poniżej). Zapraszamy!

TechKlub Poznań, TechKlub Wrocław, TechKlub Olsztyn, TechKlub Toruń, TechKlub Rzeszów, TechKlub Gdańsk, TechKlub Kraków, TechKlub Szczecin, TechKlub Łódź, TechKlub Suwałki, TechKlub Białystok, TechKlub Lublin, TechKlub Zielona GóraTechKlub Kielce,TechKlub Koszalin, TechKlub Gliwice.