Rekrutacja na kongres "Biblioteka to ja!" (17-18 listopada w Łodzi) [aktualizacja: rekrutacja zakończona]

aktualizacja:

Po 5 godzin od uruchomienia rejestracji, zarezerwowano 100% wejściówek i rekrutacja została zakończona.


oryginalna informacja:

Ruszyła rekrutacja na ogólnopolski kongres bibliotek “Biblioteka to ja!”, który odbędzie się 17-18 listopada w Fabryce Sztuki w Łodzi. W wydarzeniu weźmie udział 200 osób, które prześlą swoje zgłoszenie jako pierwsze.

Zachęcamy do odwiedzenia strony kongresbibliotek.org i zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia!

Do udziału w kongresie zapraszamy bibliotekarki i bibliotekarzy z całej Polski, a także osoby współpracujące z bibliotekami (np. przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, studentów i pracowników naukowych). W wydarzeniu mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby z jednej instytucji (w przypadku biblioteki rozumianej jako biblioteka główna wraz z filiami).


Ważne:

  • Przed wysłaniem wniosku zgłoszeniowego – zapoznaj się z regulaminem rekrutacji.
  • Udział w kongresie jest bezpłatny.
  • Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu i noclegów uczestników.

Przebieg rekrutacji:

  1. Osoby zainteresowane wypełniają wniosek pod adresem rejestracja.frsi.org.pl/pr/kongres_biblioteka_to_ja – liczy się czas, bo do udziału w wydarzeniu zostanie zakwalifikowanych 200 osób, które prześlą swoje zgłoszenie jako pierwsze.
  2. Do 26 października 2016 roku FRSI prześle na adresy e-mail podane w zgłoszeniach: (a) informacje o wynikach rekrutacji; (b) w przypadku zakwalifikowania do udziału w wydarzeniu – linki do formularzy online, za pośrednictwem których będzie można zapisać się na dostępne prezentacje i warsztaty.
  3. Do 4 listopada 2016 roku uczestnicy kongresu mają czas na wybór prezentacji i warsztatów, w których chcą wziąć udział.

www.kongresbibliotek.org