Historie kobiet z Ukrainy, uczestniczek programu My Digital Life (film)

Poznajcie historię Nadii, Oleny, Ivanny, Antoniny, Natalii, Tamary, Svitlany, Iryny i Svitlany, które wraz z innymi niesamowitymi kobietami z Ukrainy wzięły udział w programie My Digital Life.

Ich ogromne doświadczenie, ambicja i wytrwałość są godne podziwu i sprawiły, że współpraca z nimi była dla nas zaszczytem. Każda wiadomość od uczestniczek naszego programu o otrzymaniu wymarzonej pracy lub decyzji o założeniu własnej firmy bardzo nas cieszy i sprawia, że jeszcze mocniej wierzymy, że #wszystkoBĘDZIEwPORZĄDKU

Program #MyDigitalLife pomaga kobietom z Ukrainy znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie na stanowiskach wymagających kompetencji cyfrowych, m.in. w logistyce, finansach, obsłudze klienta, działach operacyjnych i analitycznych.

Program stacjonarny obejmuje spersonalizowane wsparcie, pracę grupową (m.in. mocne strony, tworzenie CV, zakładanie profilu na LinkedIn, różnice międzykulturowe), pracę własną, realizację kursów online, jak i indywidualne doradztwo. Program jest przeznaczony dla osób mieszkających w Warszawie oraz w gminach: Raszyn i Ożarów Mazowiecki. Dotychczas wzięło lub bierze w nim udział ponad 50 kobiet.

Program My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego dzięki wsparciu firmy Microsoft i we współpracy z Upwardly Global.