Fundacja To My zdobywcą grantu Funduszu Innowacji

Tegoroczna edycja Funduszu Innowacji dobiegła końca. Łącznie zgłoszone zostały 33 projekty (nad którymi Komisja Ekspertów z kilku dziedzin obradowała długie godziny), a autorzy najlepszych pomysłów wzięli udział w preinkubacji zorganizowanej przez firmę Intel. Wszystko to, abyśmy w końcu mogli zaprezentować zwycięski projekt: MamBoGram.pl, zgłoszony do funduszu przez Fundację To My z Olsztyna.

Portal ma łączyć w sobie funkcje serwisu społecznościowego, CMS-a (systemu zarządzania treścią) oraz platformy grywalizacyjnej. Projekt ma nie tylko dawać organizacjom pozarządowym możliwość nieodpłatnego stworzenia własnej grywalizacji, ale również edukować polski trzeci sektor w zakresie wykorzystania takich rozwiązań do promocji swoich działań. Prace nad wdrożeniem projektu już wystartowały, wersję beta tego narzędzia obejrzymy podczas majowego Sektora 3.0!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o grywalizacji, o projekcie MamBoGram.pl i o Fundacji To My, zajrzyjcie na poartal technologie.ngo.pl: http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1902211.html