Smart City, Smart Business, Smart People: FRSI partnerem 7. Forum Rozwoju Mazowsza

Jak wzmacniać innowacyjność? Jak wspierać przedsiębiorczość? O tych i innych ważnych dla województwa mazowieckiego tematach będą rozmawiać uczestnicy 7. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się 16-17 listopada 2016 roku w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, a partnerem wydarzenia nasza fundacja.

 

SPOTKAJMY SIĘ W STREFIE SMART PEOPLE

Wydarzenie podzielone będzie na trzy strefy tematyczne, dotyczące rozwoju miasta, biznesu i ludzi (Smart City, Smart Business i Smart People). W strefie Smart People zorganizujemy interaktywne stoisko oraz poprowadzimy warsztat prezentujący działania wspierające rozwój mieszkańców, a Rafał Kramza, odpowiedzialny obecnie za rozwój utworzonej przez FRSI firmy Dimpact, świadczącej usługi edukacyjne związane z nowymi technologiami, weźmie udział w panelu zatytułowanym „Innowacje społeczne”.

W październiku nasza fundacja uzyskała dofinansowanie na realizację (w wybranych szkołach województwa mazowieckiego) projektu „MoboLab – roboty i tablety w twojej szkole”, którego celem jest unowocześnienie edukacji poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Projekt będzie realizowany do lipca 2018 roku.

BANER_ANIMOWANY_FRSI

więcej informacji

Więcej informacji o Forum Rozwoju Mazowsza oraz program wydarzenia można znaleźć na stronie: www.forumrozwojumazowsza.eu.