Przed nami finał Funduszu Sektor 3.0 - pomóż wybrać projekt, który dostanie dofinansowanie!

Dwa miesiące weekendowych zjazdów warsztatowych, godziny mentoringu i wspólnej pracy na terenie Campus Warsaw, A Google Space. Wszystko po to, aby przygotować narzędzie online w ramach Funduszu Sektora 3.0, które wesprze organizacje pozarządowe i wpisze się w nurt ekonomii współdzielenia.

Tegoroczna edycja Funduszu skupiona była wokół zagadnienia sharing economy. Zadaniem uczestników warsztatów w trakcie inkubacji, było wypracowanie narzędzia, które pomoże organizacjom dzielić się wiedzą lub zasobami w sposób łatwy i intuicyjny. Już niedługo Komisja Ekspertów decydować będzie komu przyznać środki w ramach grantu Funduszu Sektora 3.0. Organizatorzy mają łącznie 100.000 zł na dofinansowanie najlepszych projektów, z czego maksymalna kwota dofinansowania na jeden projekt wynosić może 50.000 zł.

Zanim jednak Komisja przyzna granty pieniężne, chcieliśmy spytać Was, które narzędzie mogłoby znaleźć wykorzystanie w codziennych działaniach organizacji. Poniżej zamieściliśmy opisy pomysłów, powstałych w ramach inkubacji Funduszu Sektora 3.0 – zachęcamy do zapoznawania się z projektami, a następnie głosowanie w specjalnie przygotowanej ankiecie.

POZNAJ PROJEKTY I ZAGŁOSUJ > 


ZAPRASZAMY NA FINAŁ!

Już w piątek 19 stycznia w warszawskich Marzycielach i Rzemieślnikach (ulica Bracka 25, III piętro), w formie inwestorskiego pitchu zostaną wyłonieni zwycięzcy. W trakcie 5 minutowych prezentacji zespoły projektowe będą przekonywać Komisję Ekspertów do swoich pomysłów.

9.30 – 9.45 Rozpoczęcie

9.45 – 10.45 Prezentacje projektów

10.45 – 11.15 Obrady Komisji

Debata: Jak skutecznie pozyskać finansowanie na realizację projektu?
➡ Katarzyna Kamińska, Trivial.co
➡ Bartek Głowacki, Solace Housing
➡ Bartosz Filip Malinowski, WeTheCrowd

11.15 – 11.30 Ogłoszenie wyników

inkubacja Fundusz Sektor 3.0 - Google Campus Warsaw


Fundusz Sektora 3.0 jest elementem programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Partnerami Funduszu jest Intel oraz Campus Warsaw, A Google Space, Gerere, Ladies that UX, Koduj dla Polski.

www.sektor3-0.pl/fundusz