Edukacja finansowa w bibliotekach - zapraszamy na konferencję online

7 grudnia 2021 odbędzie się międzynarodowa konferencja online pt. “Cyfrowa edukacja finansowa poprzez biblioteki publiczne – innowacyjny model uczenia się przez całe życie“ (ang.: Digital financial education through public libraries – innovative model for lifelong learning). Porozmawiamy o modelu edukacji o finansach w bibliotekach publicznych, wypracowanym w ramach projektu “Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych”.

Eksperci i bibliotekarze z czterech krajów partnerskich projektu podzielą się swoją wiedzą o potrzebach i korzyściach świadczenia edukacji finansowej osobom dorosłych, które na co dzień mają do czynienia z wciąż zmieniającą się ofertą instytucji finansowych. Konferencja odbędzie się w języku angielskim w komunikatorze Zoom.

Program konferencji

Link do rejestracji:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMlceCrqzMtHtfclpNtd4uYG-S3jF8gRKTZ

Uwaga – godziny rozpoczęcia poszczególnych części podano wg czasu CET+1 – dołączając z Polski należy zalogować się o godzinę wcześniej (dla polskich słuchaczy konferencja zaczyna się więc o godzinie 9.00 rano).

Zapraszamy także na cykl wydarzeń online “Włącz edukację finansową do oferty Twojej biblioteki!” – te wydarzenia odbywają się w języku polskim – informacje i linki do rejestracji: https://biblioteki.org/aktualnosci0/Wlacz_edukacje_finansowa_do_oferty_Twojej_biblioteki.html

Więcej informacji o projekcie: https://frsi.org.pl/co-robimy/
Platforma projektu FINLIT z kursami e-learningowymi: https://finlit.eu/