Czekamy na wasze zgłoszenia do Nagrody Nowe Technologie Lokalnie „Sektor 3.0” 2016!

Już po raz czwarty przyznana zostanie Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. Nowe Technologie Lokalnie „Sektor 3.0” o wartości 40 000 zł, dla organizacji, która najlepiej wykorzystuje nowoczesne technologie w swojej codziennej pracy. I Ty możesz przysłać swoje zgłoszenie!

Twoja organizacja też ma szansę zdobyć nagrodę – jeśli uważasz, że Wasz projekt jest ciekawy, osiągnął konkretne, postawione przed nim cele w innowacyjny sposób, oraz promuje wykorzystanie technologii do zwiększenia efektywności działań w jakimś obszarze, zgłoś go poprzez formularz!

FORMULARZ

Działania można zgłaszać od 1 do 30 kwietnia (do godziny 12:00), w jednej z czterech kategorii: działania promocyjne, działania edukacyjne, działania badawcze, praktyczne wykorzystanie ICT. Zwycięzcę ogłosimy 18 maja 2016 roku podczas Sektora 3.0.

W minionym roku nagroda została przyznana wrocławskiej Fundacji KATARYNKA za portal internetowy Adapter – bezpłatną, dostępną dla wszystkich skarbnicę filmową, w której każdy materiał jest dostosowany do potrzeb osób niewidzących i niesłyszących. Doskonały przykład na to, jak połączyć technologię i pomoc innym!

Zapoznaj się z regulaminem nagrody Nowe Technologie Lokalnie