My Digital Life

My Digital Life to projekt wsparcia uczennic, uczniów, studentek, studentów oraz profesjonalistek i profesjonalistów ze wszystkich sektorów (prywatnego, publicznego i pozarządowego) w procesie transformacji cyfrowej. Nasze działania kierujemy do tych, którzy czują potrzebę podnoszenia swoich kwalifikacji w celu utrzymania, kontynuacji lub rozwoju kariery zawodowej zagrożonej wyzwaniami wywołanymi pandemią.

Wierzymy, że przyszłość należy do firm, instytucji i organizacji, które prężnie działają w środowisku cyfrowym – opracowują skuteczne sposoby realizacji swojej misji i usług online, mają silne przywództwo, wzmacniają kompetencje zdalnej współpracy w zespole, uczą się przez całe życie, budują relacje, prowadzą crowdsourcing, umieją zarządzać obecnością w sieci i w mediach społecznościowych, przeciwdziałają fake newsom, są odporne na cyberataki i wycieki danych.

Podczas webinariów, warsztatów i kursów online przybliżamy narzędzia pracy zdalnej oraz umiejętności niezbędne do jej wykonywania. Dostarczamy również praktyczną wiedzę niezbędną do uruchomienia własnego biznesu online. Dla dzieci i młodzieży organizujemy warsztaty z kodowania.

Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

WIĘCEJ INFORMACJI

Strona WWW projektu