Sektor 3.0 ponownie w maju!

Jak co roku wiosną przedstawiciele organizacji pozarządowych z całego kraju spotkają się w Warszawie, aby rozmawiać na temat wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w działalności trzeciego sektora. Znana jest już data IV edycji konferencji – odbędzie się ona 21 i 22 maja 2014 roku.

W tym roku ponad 300 przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu i nauki spotka się po raz kolejny w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na czwartej już edycji ogólnopolskiej Konferencji „Sektor 3.0”. W ramach wydarzenia odbędą się prelekcje, seminaria i warsztaty prowadzone przez krajowych i zagranicznych ekspertów ze świata ICT. Uzupełnieniem będą również pokazy technologii i stoiska wystawiennicze firm oraz organizacji oferujących rozwiązania możliwe do zastosowania w organizacjach non-profit. 

„Sektor 3.0” to jeden z elementów programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Nowe Technologie Lokalnie”, realizowanego od 2012 roku przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem programu jest mobilizacja organizacji pozarządowych do szerszego korzystania w swojej codziennej pracy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych (ICT).

Dotychczas w konferencjach i forach technologicznych „Sektora 3.0” wzięło udział przeszło 1100 osób. Wśród prelegentów byli m.in. Michał Boni- Minister Cyfryzacji i Administracji, Stephen Mull- Ambasador Stanów Zjednoczonych, Jacek Michałowski- Szef Kancelarii Prezydenta RP, goście ze Stanów Zjednoczonych, Anglii i Niemiec. W organizację wydarzeń zaangażowane były także firmy technologiczne w tym Microsoft, Orange oraz Intel.

Zobacz multimedialny skrót z III edycji konferencji „Sektor 3.0”, która odbyła się 21 maja 2013 roku:

Więcej o konferencji na:

www.sektor3-0.pl
http://www.facebook.com/konferencja.sektor3.0