Akcja „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

Ogłaszamy akcję „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”, która jest skierowana do wszystkich bibliotek publicznych i szkolnych działających na terenie Polski i adresujących swoją ofertę do dzieci i młodzieży.

Zasady udziału:

  • W ramach akcji 100 pierwszych bibliotek, które zgłoszą się przez formularz online (link), otrzyma pakiety komiksów i gier planszowych, na bazie których zorganizuje minimum jedno wydarzenie dla dzieci i/lub młodzieży, a następnie opublikuje relację z wydarzenia na labib.pl do 17 listopada 2021 r.
  • W ramach akcji udostępnimy 3 scenariusze, które mogą pomóc w realizacji wydarzeń, ale biblioteki mogą je realizować również według własnych pomysłów.
    Akcji towarzyszą webinaria poświęcone komiksom i grom planszowym zaplanowane na 29 września, 6 i 13 października 2021 r. Zaproszenia na webinaria będą publikowane na portalu biblioteki.org i labib.pl.
  • Relacje z wydarzeń zostaną ocenione przez jury i 10 najlepszych zostanie nagrodzonych dodatkowymi grami i komiksami. Wyniki ogłosimy 24 listopada podczas Kongresu Bibliotek, oraz opublikujemy na biblioteki.org i labib.pl

Tutaj dostępny jest regulamin akcji opisujący jej szczegóły: https://frsi.org.pl/wp-content/uploads/2021/09/BOOM_regulamin-akcji_OST.pdf

Formularz rejestracji w akcji: https://forms.gle/WuUb7uuYh8EcvxwS9 (aktywny do 13 października).

W przypadku pytań, prosimy o maila na adres martyna.woropinska@frsi.org.pl

Akcja jest realizowana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspólnie z wydawnictwem Story House Egmont Sp. z o.o.